Következő mérkőzések:
2018. 10. 17. 17:30 - U11 BFLA - PVSK Center/műfű
2018. 10. 20. 11:00 - U17 BFLA - Gyirmót Sportcsarnok
2018. 10. 20. 11:00 - U16 BFLA - Gyirmót Centerpálya
2018. 10. 20. 11:00 - U15 FTC - BFLA
2018. 10. 20. 11:00 - U14 FTC - BFLA

Szervezet

KÖZGYŰLÉS

 

 

Elnökség
Felügyelő Bizottság
dr. Kéki Zoltán elnök dr. Pintér Rómeó FEB elnök
dr. Miklós Endre elnökségi tag
Ráczné Varga Mária FEB tag
dr. Boda Róbert elnökségi tag Agócs Attila FEB tag

 

 

Elnök:


Dr. Kéki Zoltán

Elnök


Igazgatók és Vezetők:


 

 

Horváth Krisztián

Akadémia - és Sportigazgató

 

 

 

mink_olivrszakmai_igazgat_large_160

Mink Olivér

Szakmai Igazgató

gmesi_csabaltestmnyigazgat_large_160

Gémesi Csaba

Létesítményigazgató

czimmermann_rpdtechnikai_vezet_large_160

Czimmermann Árpád

Technikai vezető

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Somlainé Ferincz Judit

Pénzügyi vezető

garas_lajosltestmnyvezet_160

Garas Lajos

Létesítményvezető

Miklós Gábor

TAO tanácsadó

 

 

Titkárság:

 


szijrt_nikolett_vezet_pnzgyi_asszisztens_large_160

Szijártó Nikolett

Pénzügyi ügyintéző

 

 

marosvlgyin_henriettapnzgyi_asszisztens_large_160

Marosvölgyiné Henrietta

Pénzügyi asszisztens

 

horvthalbert_katalinszakmai_asszisztens_large_160

Albert - Horváth Katalin

Szakmai asszisztens

czincz_krisztinsportszervez_large_160

Czincz Krisztián

Sportszervező

 

 

Szakmai stáb:

 

Edzők:

 

konrd_lszlu19_edzo_160

Konrád László

vezetőedző U19

horvth_miklsu16_edz_160

Horváth Miklós

vezetőedző U17

horvath_zoli

Horváth Zoltán

vezetőedző U16

 

miovecz_zoltgnu14_large_160

Miovecz Zoltán

vezetőedző U15

 

major_dmu13_edz_large_160

Major Ádám

vezetőedző U14

 

ifj.petrk_viktoru10_large_160

ifj.Petrók Viktor

segédedző U14

 

 

meksz_gyulau15_large_160

Meksz Gyula

vezetőedző U13

pozsegovics_gboru12_large_160

Pozsegovics Gábor

vezetőedző U12

gspr_andrs_160

Gáspár András

vezetőedző U10

id. Petrók Viktor

vezetőedző U11

dede_attila_large_160

Dede Attila

vezetőedző U9

 

Hock Rajmond

vezetőedző U8

 

kulcsr_benceu7_large_160

Kulcsár Bence

vezetőedző U7

ballay_pteru6_large_160_02

Ballay Péter

vezetőedző U6

weimann_gbor_large_160

Weimann Gábor

vezetőedző U14 leány

bruncvig_rbertu16lny_edz_large_160

Bruncvig Róbert

vezetőedző U19 leány

richter_sndoru17_edz_160

Richter Sándor

vezetőedző U16 leány

 

Korcsmár István

Futsal vezetőedző

tth_jzsefkapusedz_large_160

Tóth József

kapusedző

bolla_szilrdkapusedz_large_160

Bolla Szilárd

kapusedző

 

major_gborkiskorcsoportos_vezetedz_large_160

Major Gábor

kiskorcsoportos vezetőedző

ills_dezsscout_large_160

Illés Dezső

Scout vezető

murai_sndorscout_large_160

Murai Sándor

Scout

dkny_lszlszertros_large_160

Dékány László "Papa"

Szertáros

szab_miklsmasszr_large_160

Szabó Miklós

Masszőr

balzs_pterernlti_edz_large_160

Balázs Péter

Erőnléti edző

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sportorvos


 

Somlyai Nóra

Gyógytornász

 

FRISS EREDMÉNYEK
BFLA - Kincsem Lovaspark SE 6:2
U17 Paks - BFLA 2:0
U16 Paks - BFLA 2:1
U15 BFLA - DVSC 0:4
U14 BFLA - DVSC 0:5
U19 BFLA - Szekszárd 8:4
U14 Leány Paks - BFLA 2:6
U16 Leány Pécs - BFLA 3:2
U13 Vidi - BFLA 3:0
U12 Vidi - BFLA 6:1
U14 BFLA - Honvéd 2:6
U15 BFLA - Honvéd 0:7
U19 ÚFC - BFLA 1-2
U17 BFLA - Békéscsaba 0-3
U16 BFLA - Békéscsaba 1-2
U15 ETO - BFLA 2-0
U14 ETO - BFLA 6-3
U13 BFLA - Puskás 1-2
U12 BFLA - Puskás 0-7
Péntek:
U13 BFLA - PVSK 1-2
U12 BFLA - PVSK 3-0

Szombat:
U19 Leány BFLA - Békéscsaba 6-0
U19 BFLA - Gyirmót 4-2
U17 ZTE - BFLA 0-5
U16 ZTE - BFLA 0-4
U15 BFLA- DVTK 2-1
U14 BFLA - DVTK 3-2

Vasárnap:
U14 Leány BFLA - Pécs 2-1