Következő mérkőzések:
2019. 10. 17. 16:00 - Leány U 14 BFLA – Budaőrs Kaposvár, Cseri út 16,00
2019. 10. 18. 16:00 - U 15 BFLA – Kaposvölgye Kaposvár, Cseri út 16,00
2019. 10. 18. 16:00 - U 14 BFLA – Kaposvölgye Kaposvár, Cseri út 16,00
2019. 10. 18. 16:00 - Leány U 19 BFLA - Szekszárd Kaposvár, Puskin utca 16,00
2019. 10. 19. 10:00 - U 19 PMFC – BFLA Pécs 10,00
FRISS HÍREINK
2019.10.09.

BAJNOKI MÉRKŐZÉSEK IDŐPONTJAI 2019.10.07.-10.13.

BAJNOKI MÉRKŐZÉSEK IDŐPONTJAI

2019.10.07. – 10.13.

OKTÓBER  07.

Leány U 16 Veszprém - BFLA    Veszprém     16,00

OKTÓBER 09.

Leány U 14  BFLA – Szekszárd   Kaposvár, Cseri út  15,00

OKTÓBER 10.

Leány U 16  Pápa – BFLA     Pápa, 15,00

OKTÓBER 12.

U 19   BFLA - ÚFC   Kaposvár, Cseri út 11,00

U 17   ÚFC - BFLA   Budapest 12,00

U 16   ÚFC – BFLA  Budapest 14,00

U 15   PVSK – BFLA     Pécs   12,00

U 14   PVSK – BFLA     Pécs   10,00

U 13   Paks – BFLA      Paks    10,00

U 12   Paks – BFLA      Paks    10,00

OKTÓBER 13.

U 6/7/8/9    Bozsik Fesztivál    Kaposvár, Cseri út    10,00



FRISS EREDMÉNYEK
U 12 Paks - BFLA 3:1 (2:1)
U 13 Paks - BFLA 3:0 (1:0)
U 14 PVSK - BFLA 0:8 (0:4)
U 15 PVSK - BFLA 1:1 (0:1)
U 16 ÚFC - BFLA 3:3 (3:2)
U 17 ÚFC - BFLA 1:3
U 19 BFLA - ÚFC 1:1 (0:1)
Leány U 19 AIRNERGY - BFLA 1:1
U 12 BFLA – Tatabánya 13:2 (3:1)
U 14 BFLA – Nagykanizsa: 18:0 (7:0)
U 15 BFLA – Nagykanizsa 2:1 (1:0)
U 16 BFLA - Szeged Grosics 1:2 (0:1)
U 17 BFLA – Grosics Akadémia 2:0 (0:0)
U 19 Grosics Akadémia - BFLA 0:2 (0:0)
U 12 BFLA – Veszprém 1:2 (0:1)
U 13 BFLA – Veszprém 6:3 (3:1)
U 14 BFLA – Baja: 8:0 (5:0)
U 15 BFLA – Baja 2:3 (1:1)
U 16 Budai FC - BFLA 2:1 (1:0)
U 17 Budai FC - BFLA 2:2
U 19 BFLA - Budai FC 4:1 (3:0)
U 19 LÁNY NB II Közép-Nyugati csoport
BFLA - SIÓFOK 8:1
U 14 Bácsalmás - BFLA 0:11 (0:3)
U 15 Bácsalmás - BFLA 0:5 (0:3)
U 16 BFLA – Mol Fehérvár Fc 0:3 (0:2)
U 17 BFLA – MOL Fehérvár 4:4 (2:0)
U 19 MOL Fehérvár-BFLA 1:1 (0:0)
U 13 BFLA - Tatabánya 10-0 (6-0)
U 14 BFLA – Balatonlelle 45:0 (29:0)
U 15 BFLA – Balatonlelle 4:0 (3:0)
U 16 Ute – BFLA 3 – 3 (2 – 0)
U 17 UTE-BFLA 0-2
U 19 BFLA - UTE 1-2 (0-1)
U-14 BFLA - Kaposfüred 20:0 (11:0)
U-15 BFLA - Kaposfüred 14:0 (8:0)