U14G Törökbálint LASE 4 2 BFLA
július 04.

Idén is a csapatok felvonulásával vette kezdetét a szombatig tartó sportparádé.

Hét óra után nem sokkal a dobosok felvezetése mellett indult el a tömeg a megújult Rákóczi-stadion felé, amely egyben az első próbájára is készült, amióta elnyerte a végleges formáját.

Az este végül a Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia - Nyitra, U17-es összecsapással ért véget, melyet a kaposvári srácok nyertek 2-0-ra!

Bővebben

Fotó: Ivánkovics István

június 27.

A sporteseménynek immáron 13. alkalommal ad otthont városunk július első hetében.

Hamarosan ismét kitör a futballáz Kaposváron. Jövő hét hétfőtől szombatig újra fiatal sportolók lepik el városunkat a 13. alkalommal megrendezett Intersport Ifjúsági Futbalfesztivál idejére.

A nemzetközi megmérettetésen a Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia gyakorlatilag minden korosztályban képviseltei magát.

Bővebben

június 19.

Felkészülési meccset játszott Kaposváron, a Cseri úton a Ferencváros és a horvát Slaven Belupo, akik a 10 csapatos bajnokságban végül a 7. helyen zártak.

Bővebben

június 07.

A Kaposvári Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia U12-es csapata nyerte meg a „Danone Focikupa a Gyermekekért” torna pécsi regionális döntőjét. A somogyi fiatalok a fináléban a házigazdákat, a PMFC csapatát győzték le 0:1-re, így ők vehetnek részt a kupa június 10-i, budapesti országos döntőjében.