Következő mérkőzések:
jelenleg nincs még következő mérkőzés időpont

Edzések

2018.11.26.-12.02. Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
Kapusedzés/NB III.
U-19 L. Bruncvig R. 15:30-17:00 15:30-17:00 Műfű 1-2 pihenő 18:00 Műfű egész BFLA-VIDI 11:00 pihenő
U-16 L. Richter S. 15:30-17:00 15:30-17:00 Műfű 1-2 pihenő 18:00 Műfű egész pihenő pihenő
U-14 L. Weimann G. 15:30-17:00 15:30-17:00 Műfű 1-2 pihenő 18:00 Műfű egész pihenő pihenő
U 19 Konrád László 16:00 Műfű 1 pihenő 19:00 Műfű egész 16:00 Technikai UTE-BFLA 12:00 pihenő
U-17 Horváth Miklós pihenő 16:00 Műfű 2 16:00 Műfű 1-2 15:45 Műfű 1-2 BFLA-Szolnok 13:00 pihenő
U 16 Horváth Zoltán 16:00 Műfű 2 pihenő 16:00 Műfű 1-2 15:45 Műfű 1-2 BFLA-Szolnok 13:00 pihenő
U 15 Miovecz Zoltán 17:30 Műfű 1 17:00 Műfű 1 17:30 Műfű 1-2 17:00 Műfű 1-2 UTE-BFLA 12:00 pihenő
U 14 Major Ádám 17:30 Műfű 2 pihenő 17:30 Műfű 1-2 17:00 Műfű 1-2 UTE-BFLA 14:00 pihenő
U 13 Meksz Gyula 16:30 Technikai pihenő 16:00 Technikai 17:00 Technikai pihenő pihenő
2018.09.03-09.09 Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
Kapusedzés/NB III. 15:00 15:00
U-19 Lányok. Bruncvig R. 16:30-18:00 Márton pihenő 16:30-18:00 Márton 16:30-18:00 Márton 16:30-18:00 Márton BFLA-MTK 13:00 Center pihenő
U-16 Lányok. Richter S. 16:30-18:00 Márton pihenő 16:30-18:00 Márton 16:30-18:00 Márton 16:30-18:00 Márton pihenő pihenő
U-14 Lányok. Weimann G. 16:30-18:00 Márton pihenő 16:30-18:00 Márton 16:30-18:00 Márton 16:30-18:00 Márton pihenő pihenő
U 19  Konrád László stab: 16:00-16:30/16:30-17:3015 S.csarnok fejl:16:00-16:30/16:30-17:30 Sportcsarnok 9:00-10:30 Edzőpálya fejl:16:00-16:30/16:30-17:30 Sportcsarnok utazás Kecskemét-BFLA 14:00 pihenő
U-17  Horváth Miklós stab: 15:30-16:00/16:00-17:00 S.csarnok fejl:15:30-16:00/16:00-17:00 Sportcsarnok 15:30-17:00 Sportcsarnok fejl:15:30-16:00/16:00-17:00 Sportcsarnok 9:00-10:30 Sportcsarnok BFLA-Kecskemét 11:00 Center pihenő
U 16 Horváth Zoltán stab: 15:30-16:00/16:00-17:00 S.csarnok fejl:15:30-16:00/16:00-17:00 Sportcsarnok 15:30-17:00 Sportcsarnok fejl:15:30-16:00/16:00-17:00 Sportcsarnok 9:30-11:00 Sportcsarnok BFLA-Kecskemét 11:00 Sportcsarnok pihenő
U 15 Miovecz Zoltán stab:17:30-18:00/18:00-19:00 Edzőpálya fejl:17:30-18:00/18:00-19:00  Márton pihenő fejl:17:30-18:00/18:00-19:00 Edzőpálya utazás Kecskemét-BFLA 11:00 pihenő
U 14  Major Ádám stab:17:30-18:00/18:00-19:00 Márton fejl:17:30-18:00/18:00-19:00 Edzőpálya pihenő fejl:17:30-18:00/18:00-19:00  Márton utazás Kecskemét-BFLA 11:00 pihenő
U 13 Meksz Gyula 17,30-19,00              Sportcsarnok 17,30-19,00              Sportcsarnok pihenő 17,30-19,00              Sportcsarnok 17,30-19,00              Sportcsarnok pihenő Paks-BFLA 14:00
U12 Pozsegovics 17,30-19,00              Sportcsarnok 17,30-19,00              Sportcsarnok 17,30-19,00              Sportcsarnok pihenő 17,30-19,00              Sportcsarnok pihenő Paks-BFLA 14:00
U11 id. Petrók V. pihenő 16,30 - 18,00          503-as 16,30 - 18,00          503-as 16,30 - 18,00          503-as 16,30 - 18,00          503-as pihenő Balatonfüred 10:00
U10 Gáspár András 18,00-19,00             Kiemelt-Gyakorló 16,30-18,00                Rákóczi-fű 17,45-18,00              Rákóczi-fű 16,30-18,00                  Rákóczi-fű pihenő pihenő Balatonfüred 10:00
U9 Dede Attila 18,00-19,00             Kiemelt-Gyakorló 17,45-19,00                  Rákóczi-fű 16,30-18,00                  Rákóczi-fű pihenő 16,30-18,00              Rákóczi-fű pihenő pihenő
U8 Hock Rajmund 16,45 - 18,00             Gyakorló pihenő 16,45 - 18,00             Gyakorló pihenő 16,45 - 18,00             Gyakorló pihenő pihenő
U7 Kulcsár Bence pihenő 16,30-17,45         Rákóczi-terem 16,30-17,45         Rákóczi-terem pihenő 16,30-17,30          Rákóczi-terem pihenő pihenő
U6 Ballay Péter pihenő 16,30-17,45        Gyakorló pihenő 16,30-17,45        Gyakorló pihenő pihenő pihenő