Csapat: Horváth Száva-Goór Izabella, Gelencsér Vivi, Németh Dóri, Blum Vanda, Hortobágyi Laura, Fehér Kitti, Varga Patrícia, Verkman Kata, Szabó Annamária/Rajnics Bonita/

Gólszerzők: Fehér Kitti

Edző: Bruncvig Róbert

Edzői nyilatkozat:

A dobogóért folytatott harc miatt kiemelten fontos mérkőzést játszottunk. Sajnos a meccs elején nem volt meg a kellő tűz bennünk, rengeteg pontatlanság jellemezte a lányokat. 15 perc után már 2:0 volt az ellenfélnek... Rendeztük a sorainkat és kiegyenlített játék folyt, sok labdát szereztünk az ellenfél térfelén, de az utolsó passzok és az átlövések sem sikerültek. A második félidőt pontosabban és nagyobb akarással kezdtünk, sikerült szépíteni és akkor úgy éreztük az egyenlítés és talán a fordítás is meglehet . Sajnos ez nem sikerült, de a lányokat dicséret illeti, hiszen az utolsó erejüket is elhasználták...