Csapat:

Gólszerzők:

Edző:

Edzői nyilatkozat:

A torna célja: Sportbarátság ápolása, versenylehetőség biztosítása, sportszakmai feladatok megvalósítása. A torna szervezője: Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia A torna helyszíne: Kaposvár, Cseri út 14. Megnyitó: 9:30 U10: 2011.01.01-től születettek, fiatalabb korosztályú részt vehet. Mérkőzéskezdés: 10:00 U11: 2010.01.01-től születettek, fiatalabb korosztályú részt vehet. Mérkőzéskezdés: 13:00 Játékidő: 1X15 perc. A csapatok létszáma: max. 12 fő. Felállás: 6+1 Csere: folyamatos Pálya A-B-C : 35X55 méter, kapuk: 5x2 méter Szabályok: A labdarúgás szabályai Speciális szabályok: Harmados les Partdobás nincs Sípcsontvédő használata kötelező. A folyamatos támadójáték érdekében a labda csak lapos passzal hozható játékba, amelyből közvetlenül nem lehet gólt elérni. Ha levegőbe emelkedik a labda a berúgás során, az ellenfél kapja a berúgás jogát. Az ellenfél játékosai nem akadályozhatják a labda játékba hozatalát, az ellenfél játékosai a labdától 3 méterre helyezkedhetnek el. Szögletrúgás sarokpontról Büntetőterületen belüli szabálytalanság esetén büntetőrúgás következik. A büntetőpont a kapu közepétől számított 9 méterre van. A mérkőzésen durva szabálytalanságért kiállított játékos büntetése 2 perc. Cserélni bármikor lehet, a saját oldalvonala mögül. A lecserélt játékos bármikor visszacserélhető. A cserejátékosok elhelyezkedése a saját térfél oldalvonala mögött A csapatok két eltérő színű, számozott mezgarnitúrát hozzanak magukkal. SPECIÁLIS SZABÁLY Az alapvonalon játéktéren kívülre került labdát a kapus csak a saját térfelén hozhatja játékba kézzel és lábbal egyaránt. Ellenfél térfelére átrúgott, átdobott labda esetén közvetett szabadrúgással hozza játékba a labdát az ellenfél a felezővonalról. Labda: 4-es méret Lebonyolítás rendje: a csapatok körmérkőzéseket játszanak. A kialakult sorrend alapján : A1-A4. A2-A3 győztesek a döntőért, vesztesek 3. helyért. A5-A6 5. helyért. A csoportokon belüli helyezéseket azonos pontszám esetén –egymás elleni eredmény,- gólkülönbség,- több rúgott gól - büntető rúgások döntik el. Több csapat holtversenye esetén, csak az egymás elleni eredmények számítanak a fent felsorolt elvek alapján. Díjazás: oklevél díjazás , 1-3 helyezett csapatok serleget is kapnak. Különdíj Egyéb: Minden vitás esetben a versenybizottság dönt! A csapatok edzőit külön kérném az alábbiakra: Labdázni a játékterületeken kívül TILOS! Az előre kiírt időpontokat betartása! A mérkőzésekre mindig időben ott kell lenni a csapatoknak! 5 perc áll rendelkezésre a mérkőzésváltásra. Mérkőzés után a versenybizottságnál az eredményüket egyeztetni. A tornán résztvevő játékosok diákigazolvánnyal, ill. egyesületi igazolással szerepelhetnek. (Nem kell leadni, csak vitás esetek esetén kell bemutatni a versenyigazgatónak.) A játékosoknak érvényes sportorvosi engedéllyel kell rendelkezniük! Az első mérkőzés megkezdése előtt 30 perccel be kell mutatni a versenyigazgatónak. Amennyiben nincs érvényes sportorvosi engedély, úgy csak saját felelősségére léphet pályára, melyet egy írásos felelősségvállalási nyilatkozatban meg kell erősítenie a nevezési lap aláírásával. Mindenki a saját felelősségére játszik, a szervezők felelősséget nem vállalnak! Az öltözőben hagyott értékekért, tárgyakért a szervezők felelősséget nem vállalnak! Az Akadémia területén büfé áll rendelkezésre, melyben többféle étel és ital vásárolható. A játékosoknak a büfében az Akadémia hamburgert biztosít. Kérjük, ha a csapatban van gluténérzékeny, akkor azt időben jelezzék. Csapatvizet biztosítunk. Sok szeretettel várunk bennetek. Dede Attila BFLA kiskorcsoport szakmai vezető